O nas

 

KADRA OŚRODKA


Kierownik Ośrodka – Agnieszka Kierszulis
tel. 22 786 54 86 wew. 109
e-mail: akierszulis@radzymin.pl

Dział Finansowo-Księgowy i Administracji

Główna księgowa – Monika Wojcieszkiewicz
tel. 22 786 54 86 wew. 102
e-mail: mwojcieszkiewicz@radzymin.pl

Inspektor – Jagna Matusiak
tel. 22 786 54 86 wew. 103
e-mail: jmatusiak@radzymin.pl

Inspektor – Elżbieta Urbaniak
tel. 22 786 54 86 wew. 103
e-mail: eurbaniak@radzymin.pl

Sekretariat – Paulina Pędzich/ Aleksandra Zachaj
tel. 22 786 54 86 wew. 101
e-mail: ops_radzymin@o2.pl

Dział Świadczeń Rodzinnych, Wychowawczych 500+ i Funduszu Alimentacyjnego

Specjalista ds. świadczeń rodzinnych i funduszu alimentacyjnego:
Maria Kąpińska
tel. 22 786 54 86 wew. 105
e-mail: mkapinska@radzymin.pl

Starszy referent ds.świadczeń rodzinnych i funduszu alimentacyjnego:
Tomasz Kulesza
tel. 22 786 54 86 wew. 106
e-mail: tkulesza@radzymin.pl

Starszy Referent ds. świadczeń rodzinnych:
Agnieszka Olbryś
tel. 22 786 54 86 wew. 104
e-mail: aolbrys@radzymin.pl

Pomoc administracyjna – Agnieszka Gawińska
tel. 22 786 54 86 wew. 115
e-mail: agawinska@radzymin.pl

Pomoc administracyjna – Anna Goryszewska
tel. 22 786 54 86 wew. 116
e-mail: agoryszewska@radzymin.pl

Pomoc administracyjna – Milena Miłek
tel. 22 786 54 86 wew. 116
e-mail: mimilek@radzymin.pl

Dział Pomocy Środowiskowej

Starszy specjalista pracy socjalnej – Marcjanna Król
tel. 22 786 54 86 wew. 111
e-mail: mkrol@radzymin.pl

Specjalista pracy socjalnej – Hanna Modzelewska
tel. 22 786 54 86 wew. 110
e-mail: hmodzelewska@radzymin.pl

Specjalista pracy socjalnej – Aleksandra Smardzewska
tel. 22 786 54 86 wew. 111
e-mail: asmardzewska@radzymin.pl

Starszy pracownik socjalny – Monika Leśniewska
tel. 22 786 54 86 wew. 108
e-mail: mlesniewska@radzymin.pl

Starszy pracownik socjalny – Iwona Nowak/ Agnieszka Rawska-Tober
tel. 22 786 54 86 wew. 113
e-mail: iwisniewska@radzymin.pl / arawska@radzymin.pl

Pracownik socjalny – Monika Otłowska
tel. 22 786 54 86 wew. 107
e-mail: motlowska@radzymin.pl

Pracownik socjalny – Sylwia Drzewiecka/ Magdalena Pietrzak
tel. 22 786 54 86 wew. 107
e-mail: sdrzewiecka@radzymin.pl / mpietrzak@radzymin.pl

Pracownik socjalny – Anita Białobrzeska
tel. 22 786 54 86 wew. 110
e-mail: abialobrzeska@radzymin.pl

Pracownik socjalny – Karolina Ratyńska
tel. 22 786 54 86 wew. 112
e-mail: kratynska@radzymin.pl

Asystent rodziny – Łukasz Sawicki
tel. 22 786 54 86 wew. 103
e-mail: lsawicki@radzymin.pl

POZNAJ SWOJEGO PRACOWNIKA SOCJALNEGO

Kliknij na poniższy link „Pomoc Społeczna rejony 2017”, by poznać pracownika socjalnego:

 ⇓

Pomoc Społeczna rejony 2017

 

Dodaj komentarz