O nas

Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Radzyminie

Agnieszka Kierszulis

tel. 22 786 54 86, pokój nr 13

e-mail: akierszulis@radzymin.pl

Dział Świadczeń z Pomocy Społecznej

Katarzyna Skwarska

Kierownik Działu Pomocy

tel. 22 786 54 86, pokój nr 17

kom. 511 667 613

e-mail: kskwarska@radzymin.pl

 

Zespół ds. Pracy Socjalnej

Aleksandra Smardzewska

Specjalista pracy socjalnej

tel. 22 786 54 86 wew. 108, pokój nr 16

tel. kom. 507 957 303

e-mail: asmardzewska@radzymin.pl

Anita Białobrzeska

Specjalista pracy socjalnej

tel. 22 786 54 86 wew. 107, pokój nr 19

tel. kom. 798 867 367

e-mail: abialobrzeska@radzymin.pl

Teresa Skorupka / Iwona Nowak

Pracownik socjalny

tel. 22 786 54 86 wew. 108, pokój nr 16

e-mail: tskorupka@radzymin.pl

Hanna Modzelewska 

Specjalista pracy socjalnej

tel. 22 786 54 86 wew. 108, pokój nr 16

tel. kom. 511 667 475

e-mail: hmodzelewska@radzymin.pl

Monika Pogorzelska

Starszy pracownik socjalny

tel. 22 786 54 86 wew. 107, pokój nr 19

tel. kom. 798 867 351

e-mail: mopogorzelska@radzymin.pl

Wolontariat

Anita Białobrzeska

Koordynator wolontariatu

Specjalista pracy socjalnej

tel. 22 786 54 86 wew. 107, pokój nr 19

tel. kom. 798 867 367

e-mail: abialobrzeska@radzymin.pl

Zespół ds. Usług

Monika Otłowska

Specjalista pracy socjalnej

tel. 22 786 54 86 wew. 112, pokój nr 18

tel. kom. 798 867 360

e-mail: motlowska@radzymin.pl

Małgorzata Broma – Gutowska

Starszy pracownik socjalny

tel. 22 786 54 86 wew. 112, pokój nr 18

tel. kom. 519 725 950

e-mail: mbroma@radzymin.pl

Łukasz Sawicki

Asystent rodziny

tel. kom. 506 414 859, pokój nr 8

e-mail: lsawicki@radzymin.pl

Alicja Gryczyńska

Asystent rodziny

tel. kom. 511 667 503, pokój nr 8

e-mail: agryczynska@radzymin.pl

Justyna Sierakowska

Asystent rodziny 

tel. kom. 511 667 572, pokój nr 8

e-mail: jsierakowska@radzymin.pl

Zespół ds. Świadczeń Przyznawanych Decyzją

Joanna Przeździecka

Starszy pracownik socjalny

tel. 22 786 54 86 wew. 102, pokój nr 14

tel. kom. 511 667 591

e-mail: jprzezdziecka@radzymin.pl

Katarzyna Mróz

Pracownik socjalny

tel. 22 786 54 86 wew. 102, pokój nr 14

tel. kom. 798 867 363

e-mail: kmroz@radzymin.pl

Małgorzata Barżał - Ligęza / Karolina Król

Pracowni socjalny

tel. 22 786 54 86 wew. 102, pokój nr 14

tel. kom. 511 667 431

e-mail: mligeza@radzymin.pl

Klub Integracji Społecznej

Klub Seniora

Małgorzata Broma – Gutowska

Starszy pracownik socjalny

tel. 22 786 54 86 wew. 112, pokój nr 18

tel. kom. 519 725 950

e-mail: mbroma@radzymin.pl

Dział Administracji i Obsługi

Katarzyna Perzanowska

Główny specjalista ds. projektów i programów

tel. 22 786 54 86 wew. 106, pokój nr 6

tel. kom. 511 667 638

e-mail: kperzanowska@radzymin.pl

Jagna Matusiak

Inspektor ds. administracji i obsługi

tel. 22 786 54 86 wew. 113, pokój nr 15

e-mail: jmatusiak@radzymin.pl

Aleksandra Zachaj

Sekretarka

tel. 22 786 54 86 wew. 101, pokój nr 13

e-mail: azachaj@radzymin.pl

Dział Świadczeń Rodzinnych

Zespół ds. Świadczeń Rodzinnych i Funduszu Alimentacyjnego

Tomasz Kulesza

Specjalista ds. świadczeń rodzinnych i funduszu alimentacyjnego

tel. 22 786 54 86 wew. 104, pokój nr 5

tel. kom. 511 667 521

e-mail: tkulesza@radzymin.pl

Maria Kąpińska

Główny specjalista ds. świadczeń rodzinnych i funduszu alimentacyjnego

tel. 22 786 54 86 wew. 105, pokój nr 1

tel kom. 517 262 340

e-mail: mkapinska@radzymin.pl

Zespół ds. Świadczeń Wychowawczych (500 +)

Agnieszka Gawińska

Inspektor ds. świadczeń wychowawczych

tel. 22 786 54 86 wew. 105, pokój nr 1

tel kom. 517 262 340

e-mail: agawinska@radzymin.pl

Monika Banasiak

Starszy referent ds. świadczeń wychowawczych

tel. 22 786 54 86 wew. 115, pokój nr 1

tel kom. 516 430 794

e-mail: mbanasiak@radzymin.pl

Dodatki Mieszkaniowe

Aleksandra Zachaj

tel. 22 786 54 86 wew. 101, pokój nr 13

e-mail: azachaj@radzymin.pl

Stypendia Szkolne

Agnieszka Gawińska

tel. 22 786 54 86 wew. 105, pokój nr 1

tel kom. 517 262 340

e-mail: agawinska@radzymin.pl

OBSŁUGA INTERESANTÓW 

POKÓJ NR 4 

tel. 22 786 54 86 wew. 116

KSIĘGOWOŚĆ, KADRY I PŁACE

OBSŁUGA: CENTRUM USŁUG WSPÓŁNYCH

Ośrodek Pomocy Społecznej w Radzyminie Radzymin, ul. Weteranów 31 22 786 54 86 ops@radzymin.pl

logo Fundusze Europejskie Program Regionalny
logo Fundusze Europejskie Wiedza Edukacja Rozwój

Zdjecia: Pixabay.com Unsplash.com
ACTIVENET - sklepy internetowe, strony www - Marki, Warszawa